דף הבית שרותים
יצירת קשר
קרן אור - עיצוב פנים ואדריכלות
קרן אור הינו סטודיו לעיצוב ואדריכלות הממוקם בכרמל הפסטורלי, ומעניק ללקוחותיו עיצוב , תכנון ושרותי אדריכלות. המשרד עובד עם צוות מהימן ומיומן של קבלנים ומבצעים בתחומי הנגרות, האינסטלציה, חשמל ומיזוג אויר, צבע ועוד. צרו קשר: 052-8521529
תגובות: -1   צפיות: -1
פרסום כתבה בירחון עיצוב פנים באוקטובר 2017
"מגשימה חלום" - קרן מלכה, הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים בעלת נסיון עשיר ושפה ייחודית, עומדת להגשים חלום ישן: פתיחת המדרשה לעיצוב - "קרן אור".... הכירו את קרן מלכה, ילידת חיפה בת 42, הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים. היא בעלת ניסיון של 17 שנה בתחום, בוגרת המכללה למנהל בחיפה והמכללה הטכנולובית בנצרת עילית. קרן מלכה היא גם בעלת סטודיו "קרן אור" לעיצוב פנים ואדריכלות הממוקם בכרמל הפסטורלי בחיפה מזה 11 שנה. היא מתמחה בניצול מקסימלי של חללים פרטיים ומסחריים. "זהו היופי שבפרקטיקה, השלמות שבפשטות, ההשראה ברוח הזמן - הכל בנגיעת קרן אור אחת".
תגובות: -1   צפיות: -1
למה בכלל צריך לבחור אדריכל או מעצב פנים לבית?
אדריכל ומעצב פנים יכול לחסוך לכם כסף רב!!! כאשר אתם נכנסים לשיפוץ, מטבע הדברים ומחוסר ניסיון אתם עלולים לגרום לטעויות תיכנוניות שעולות לא מעט כסף לתקן בזמן, ואף הרבה יותר כאשר הן מתגלות באיחור.
תגובות: -1   צפיות: -1
כיצב לבחור אדריכל /מעצב פנים?
בחירת אדריכל / מעצב פנים לפרוייקט הינו בעל ערך עליון. בסופו של דבר הוא בעל המקצוע אשר יקבע בסופו של התהליך, כיצד ייראה הבית, המשרד וכו'. עליכם לבדוק האם הוא ממלא את דרישותיכם, רצונותיכם, חלומכם וכמובן כל צורך אחר שלכם בנושא הבית.
תגובות: -1   צפיות: -1
מתי כדאי לשכור אדריכל / מעצב פנים?
אם החלטתם שאתם רוצים לשנות את חלל ביתכם, להוסיף ממ"ד או כל תוספת בניה, מרפסת,או שיפוץ אחר, או הילדים יצאו מהבית, הילדים חזרו לבית ואתם רוצים לשנות את החלוקה הפנימית - זה הזמן להתחיל להתעניין בשכירת אדריכל או מעצב פנים כדי להבין את הפרוצדורה, לוחות הזמנים ואומדן עלויות.
תגובות: -1   צפיות: -1
סגנון עיצוב מינימליסטי
הסגנון המינימליסטי השגור בפני רובנו הינו חלל המעוצב בקווים ישרים ונקיים. שימוש בחומרים ראשוניים, סקלת צבעים מצומצמת, איבזור מאופק המשדר פונקציונאליות מדוקדקת. העיצוב המינימליסטי מיושם גם במטבחים, סלונים, חדרי שינה וחסרי רחצה.
תגובות: -1   צפיות: -1