דף הבית שרותים יצירת קשר
למה בכלל צריך לבחור אדריכל או מעצב פנים לבית?
אדריכל ומעצב פנים יכול לחסוך לכם כסף רב!!! כאשר אתם נכנסים לשיפוץ, מטבע הדברים ומחוסר ניסיון אתם עלולים לגרום לטעויות תיכנוניות שעולות לא מעט כסף לתקן בזמן, ואף הרבה יותר כאשר הן מתגלות באיחור.
תגובות: 0   צפיות: 104
כיצב לבחור אדריכל /מעצב פנים?
בחירת אדריכל / מעצב פנים לפרוייקט הינו בעל ערך עליון. בסופו של דבר הוא בעל המקצוע אשר יקבע בסופו של התהליך, כיצד ייראה הבית, המשרד וכו'. עליכם לבדוק האם הוא ממלא את דרישותיכם, רצונותיכם, חלומכם וכמובן כל צורך אחר שלכם בנושא הבית.
תגובות: 0   צפיות: 64
מתי כדאי לשכור אדריכל / מעצב פנים?
אם החלטתם שאתם רוצים לשנות את חלל ביתכם, להוסיף ממ"ד או כל תוספת בניה, מרפסת,או שיפוץ אחר, או הילדים יצאו מהבית, הילדים חזרו לבית ואתם רוצים לשנות את החלוקה הפנימית - זה הזמן להתחיל להתעניין בשכירת אדריכל או מעצב פנים כדי להבין את הפרוצדורה, לוחות הזמנים ואומדן עלויות.
תגובות: 0   צפיות: 42
סגנון עיצוב מינימליסטי
הסגנון המינימליסטי השגור בפני רובנו הינו חלל המעוצב בקווים ישרים ונקיים. שימוש בחומרים ראשוניים, סקלת צבעים מצומצמת, איבזור מאופק המשדר פונקציונאליות מדוקדקת. העיצוב המינימליסטי מיושם גם במטבחים, סלונים, חדרי שינה וחסרי רחצה.
תגובות: 0   צפיות: 236
עיצוב חדר - עשו זאת בעצמכם נכון
המאמר נכתב בשיתוף עם חברת טמבור. כל אחד מאיתנו, אוהב לעיתים לשנות ולהתחדש. וכפי שהדבר תופס על אורחות החיים שלנו, כך גם הדבר תופס על הבתים והדירות שלנו. כל אחד שעושה שיפוץ בבית או חידוש צבע מעוניין שהתוצאה תהיה משביעת רצון וגם מרשימה. הבעיה היא- איך עושים זאת נכון?
תגובות: -1   צפיות: -1
חידוש הבית החיצוני והפנימי כאחד
תקופת האביב והקיץ מביאים עימם תמיד תקופה של לבלוב, התחדשות ופריחה בכל הרבדים. קניית זוג סנדלים חדשות ושמלה קיצית תמיד מבשרים על בוא האביב והקיץ, ואם כבר התחדשות אין כמו פריחה והתחדשות גם בגוף החיצוני קרי הבית שלנו כמו הגוף הפנימי.
תגובות: -1   צפיות: -1
יופי ואסטטיקה
האסטטיקה חובקת את חיינו בכל צורה ובכל תחום. אנו חשופים בפני סביבה מקושרת, מתוכנת, מעוצבת ויפה שלרוב מעוררת חושים חשק ואף קינאה. כמו כן כל עיתון יומי כ-"מעריב", "ידיעות אחרונות", "גלובוס", "הארץ" ושבועי כ-"עולם האישה", "את", "לאישה" מכיל בתוכנו לפחות כתבה מוקדשת ליופי ולעיצוב ביתי. אף חלק מהעיתונים מקצים מדור שלם בתחום העיצוב: האדריכלות , עיצוב ופרזנטצית מאכלים, עיצוב שולחנות ואירוח, עיצוב אירועים, אופנה בשילוב סטיילינג.
תגובות: -1   צפיות: -1